مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه | acceptance | 10212

محقق گرامی سلام و عرض ادب. دریافت فایل تخصصی مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه از فروشگاه فایل برتر | این فایل در دسته بندی حسابداری قرار دارد | امیدوارم این فایل مورد رضایت شما باشدش. موفق و موید باشید. بعضی از سایت ها بدون ارائه توضیحات مناسب از فایل مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه، آن را به فروش می رسانند. درحالیکه ما توضیحات کامل را برای شما آوردیم که همگی در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند.

‫ ‫ ‫ ‫ مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه ‬ ‫کند‪« .‬اسلحه داری؟» مأمور امنیتی مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه می‌گوید نه‪.‬‬ ‫«عیبی ندارد‪ .‬همین‌جا بمان‪».‬‬ مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه ‫پچ‌پچ می‌کنند‪ .‬به مدیر دستور می‌دهند مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه در بزند‪ ،‬درحالی‌که آن سه نفر‬ مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه ‫ــ سا ُوی‪ ،‬پلیس و مأمور مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه امنیتی ــ به دیوار کناری چسبیده‌اند‪

مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه

مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه

این جلسه‌ اولی است كه در سال جدید برگزار می‌شود و من صمیمانه‌ترین تبریكات را خدمت همه ارائه می‌كنم و امیدوارم سال جدید سرشار از بركات و عنایات خداوندی برای همة مردم باشد.

تا آنجا كه به چشم‌انداز اقتصاد ایران در این سال مربوط می‌شود عموماً پیش‌بینی‌ها ناظر بر این است كه ما آهنگ فزایندة‌ رشد اقتصادی نخواهیم داشت و حداكثر رشدی كه در سال 86 اتفاق افتاده با تغییرات قهقرایی اندكی در بهترین حالت در سال 1387 هم اتفاق خواهد افتاد. عموماً تصور پیش‌بینی‌ها بر این است كه ما روند پیش‌روندة ركود تورمی را دنبال خواهیم كرد ضمن اینكه به اعتبار شرایط خاص اقتصاد سیاسی ایران در سال 1387 پیش‌بینی‌ها ناظر بر این است كه دولت كاهش‌های چشمگیرتری در زمینة تعرفه‌ها اعمال خواهد كرد كه این مسئله به نوبة خود می‌تواند ضربه‌های جدید و قابل توجهی به فعالیت‌های تولیدی و نیروی كار شاغل وارد كند.

اینها مواردی است كه همه دربارة آن صحبت كرده‌اند. در مورد تحلیل آنچه كه به اعتبار رویه‌های انبساطی مالی طی 3 سالة گذشته اقتصاد ایران در ابعادی فراتر از گذشته با آنها روبروست به نظر می‌رسد ما با سه مسئلة مهم روبرو بودیم كه – این سه مسئله كه از متن لایحه بودجه دولت استنباط می‌شود – متأسفانه به اندازة اهمیتی كه داشته مورد توجه قرار نگرفته است و در ادامه تلاش بر این است كه اشاره‌هایی درباره آنها البته بر محور لایحه بودجه تقدیمی دولت داشته باشیم.

سه مسئله حیاتی برای آینده ایران

1- تمایل به شخص محوری در تخصیص منابع

یكی از آن مسائل گرایش غیرمتعارف رویكرد شخص‌محور در تنظیم لایحة بودجه است. این مسئله از منظر اقتصاد سیاسی بسیار حائز اهمیت است و امیدوارم دوستان به اندازة اهمیتش به آن توجه كنند. چرا كه از جنبه نظری نهادگرایان اهمیت مراجعه به تاریخ را صرفاً از این ناحیه نمی‌دانند كه می‌توانیم به تاریخ مراجعه كنیم و درس‌هایی از آن برای آینده بگیریم از نظر آنها اهمیت تاریخ بیشتر از این ناحیه است كه در هر دورة تاریخی وقتی انتخاب‌هایی صورت می‌گیرد این انتخاب‌ها گسترة انتخاب‌های آتی جامعه را تحت تأثیر قرار می‌دهد و آنها را محدود می‌كند.

👇محصولات مشابه با مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه👇

مقاله نقش دولت در اقتصاد ایران مقاله اقتصاد اطلاعات در کشورهای درحال توسعه و ایران مقاله درباره علم اقتصاد، مکتب اقتصادی و سیستم اقتصاد اسلامی‌ مقاله اقتصاد بین الملل و تبعات آن بر اقتصاد داخلی تحقیق و بررسی در مورد فرآیند بودجه ریزی ایران مقاله بررسی نقش بیمه عمر و پس انداز در چرخة اقتصادی لایحه قانون مجازات اسلامی دانلود اقتصاد ایران 15 ص.DOC دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای

👇محصولات تصادفی👇

مقاله کسب اطلاعات درمورد مسائل مختلف تحقیق معلم خلاق پاورپوینت رفتار سازمانی در سطح جهانی (فصل دوم کتاب تک جلدی مبانی رفتار سازمانی رابینز ترجمه پارسائیان و اعرابی) پژوهش با عنوان هوش رقابتی ترجمه کتاب انگلیسی برای دانشجویان مهندسی پزشکی نقشه های اتوکدی آپارتمان4 طبقه.هرطبقه 4 واحده، نمونه سوم پروژه کارآفرینی شرکت تبلیغاتی پاورپوینت طرح هادی روستای سراب گزارش كارآموزی در شركت كامپیوتری نگاهی بر داده کاوی و کشف قوانین وابستگی کتاب فیزیک (2) و ازمایشگاه مهارتهای روانشناسی 65 ص دانلود پاورپوینت روش های استدلال در حسابداری دانلود پاورپوینت افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی 35 اسلاید دانلود بنتونیت 183 ص

👇کلمات کلیدی👇

مقاله چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه;چشم‌انداز اقتصاد ایران در سال 1387 از منظر لایحه بودجه