پاورپوینت بیمه کارگری | acceptance | 13893

محقق گرامی سلام و عرض ادب. دریافت فایل تخصصی پاورپوینت بیمه کارگری از فروشگاه فایل برتر | این فایل در دسته بندی مدیریت قرار دارد | امیدوارم این فایل مورد رضایت شما باشدش. موفق و موید باشید. بعضی از سایت ها بدون ارائه توضیحات مناسب از فایل پاورپوینت بیمه کارگری، آن را به فروش می رسانند. درحالیکه ما توضیحات کامل را برای شما آوردیم که همگی در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند.

‫ ‫ ‫ ‫ پاورپوینت بیمه کارگری ‬ ‫کند‪« .‬اسلحه داری؟» مأمور امنیتی پاورپوینت بیمه کارگری می‌گوید نه‪.‬‬ ‫«عیبی ندارد‪ .‬همین‌جا بمان‪».‬‬ پاورپوینت بیمه کارگری ‫پچ‌پچ می‌کنند‪ .‬به مدیر دستور می‌دهند پاورپوینت بیمه کارگری در بزند‪ ،‬درحالی‌که آن سه نفر‬ پاورپوینت بیمه کارگری ‫ــ سا ُوی‪ ،‬پلیس و مأمور پاورپوینت بیمه کارگری امنیتی ــ به دیوار کناری چسبیده‌اند‪

پاورپوینت بیمه کارگری

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت بیمه کارگری

پاورپوینت بیمه کارگری 58 اسلاید به همراه فایل Word

اسلاید ۱:

بیمه عبارت است از سازوکاری برای انتقال ریسک یا احتمال بروز خطر. در تعریف حقوقی: بیمه عبارتست از قراردادی که به موجب آن یک طرف (بیمه گر) تعهد می کند در ازای پرداخت وجه یا وجوهی از طرف دیگر(بیمه گذار) در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده یا وجه معینی را بپردازد. متعهد را بیمه گر، طرف تعهد را بیمه گذار و وجهی را که بیمه گذار به بیمه گر می پردازد حق بیمه و آنچه را که بیمه می شود موضوع بیمه نامند. بیمه دارای انواع و اقسام مختلفی است که عبارتند از بیمه های اجتماعی و بیمه های بازرگانی .

بیمه یکی از بهترین شیوه های مدیریت ریسک می باشد (انتقال ریسک به دیگری) .

اسلاید ۲ :

بیمه دارای اصل های فراوانی است که عبارتند از:

۱- اصل حداعلای حسن نیت: حسن نیت در هر قراردادی از ارکان اصلی است اما در بیمه این اصل باید به صورت حد اعلای خود وجود داشته باشد یعنی دو طرف قرارداد نه تنها هیچ چیزی را از یکدیگر مخفی نکنند بلکه (مخصوصا بیمه گذار) هر نکته ای را کا در تشخیص کیفیت ریسک و قرارداد وجود دارد به یکدیگر بدون درخواست طرف مقابل بگویند . این اصل فقط در ابتدای قرارداد لازم الاجرا نیست بلکه باید در تمام مدت قرارداد به آن توجه شود.

۲- اصل غرامت ۳- اصل نفع بیمه ای ۴- اصل مشاركت ۵- اصل علت نزدیك

اسلاید ۳:

بیمه‌ كارگران و ریسك

كارفرمایان

بررسی چالش‌های پیش‌روی تولید و سرمایه‌گذاری در حوزه قوانین تأمین اجتماعی

اسلاید ۴:

در میان موانع متعدد پیش‌روی تولید و سرمایه‌گذاری در كشورمان، قانون تأمین اجتماعی و مقررات مرتبط با رفاه و بیمه‌های اجتماعی، دامنه وسیع‌تری داشته و گروه‌های زیادی از صاحبان صنایع و اربابان تولید را در برمی‌گیرد. گاهی اوقات نیز شدت آن به حدّی است كه موجب تعطیلی واحدهای صنعتی می‌گردد. بیش از نیم قرن از آغاز به كار صنعت بیمه اجتماعی در ایران می‌گذرد.

اسلاید ۵:

طی این مدت با تغییر و دگرگونی در زندگی اقتصادی – اجتماعی جامعه، اندیشه بیمه و اقشار مشمول آن نیز تحول یافت؛ تا آن كه سرانجام قانون تأمین اجتماعی در سال ۱۳۵۴ تصویب و به مرحله اجرا گذاشته شد. اما طی قریب به ۳۲ سال گذشته در ارتباط با مفاد قانون تأمین اجتماعی و چگونگی اجرای آن، همواره مسایل و مشكلاتی برای كارفرمایان و كارگران وجود داشته است.

👇محصولات مشابه با پاورپوینت بیمه کارگری👇

پاورپوینت تشکل های کارگری در جمهوری اسلامی خلاصه کتاب جامع اموزش بیمه جهت ازمون بیمه مرکزی گزارش کاراموزی آشنایی با صنعت بیمه و اصول بیمه گری بررسی آثار و پیامدهای خصوصی سازی صنعت بیمه بر ساختار دارایی ها و سرمایه گذاری های شركت های بیمه کتاب 5 اشتباه نمایندگان بیمه در بازاریابی بیمه معرفی انجمن های ریسک و بیمه دنیا و دوره های تحصیلی مرتبط با رشته بیمه در کشور های اسیا و اقیانوسیه(APRIA) گزارش کاراموزی عدم استقبال از صنعت بیمه عمر در کشور،شاخص رضایتمندی مشتری در صنعت بیمه بررسی تأثیر عوامل رضایت مندی بیمه شدگان بر درآمد شركت های بیمه مكمل درمان (مطالعه موردی شركت آتیه سازان حافظ) پاورپوینت بیمه های مسئولیت

👇محصولات تصادفی👇

گریز از سزارین و زایمان بی درد دانلود پاور پوینت كاربرد فناوری‌های جدید در آموزش نویسنده"دكتر شهناز ذوفن" نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی برق کشور 34 دکوراسیون اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب به رنگ سفید مبانی نظری و پیشینه تحقیق مدیریت کیفیت فراگیر پروژه کارافرینی وضعیت فروش در فروشگاه تایپ و لوازم التحریر پروژه کارآفرینی آموزشگاه موسیقی نمونه سوالات استخدامی اموزش وپرورش مقاله بررسی آشنایی با كودكان ناشنوا و نیمه شنوا بررسی آسانسور کارشناسی برق پرسشنامه شایستگی های دانشجویان پرستاری برای ارایه مراقبت های معنوی بررسی جامع زراعت اصلاح گیاهان خود بارور بررسی عیوب رنگ مبانی نظری و پیشینه تحقیق بهسازی نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی

👇کلمات کلیدی👇

پاورپوینت بیمه کارگری;پاورپوینت;بیمه کارگری