دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص | acceptance | 15866

محقق گرامی سلام و عرض ادب. دریافت فایل تخصصی دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص از فروشگاه فایل برتر | این فایل در دسته بندی مدیریت قرار دارد | امیدوارم این فایل مورد رضایت شما باشدش. موفق و موید باشید. بعضی از سایت ها بدون ارائه توضیحات مناسب از فایل دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص، آن را به فروش می رسانند. درحالیکه ما توضیحات کامل را برای شما آوردیم که همگی در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند.

‫ ‫ ‫ ‫ دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص ‬ ‫کند‪« .‬اسلحه داری؟» مأمور امنیتی دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص می‌گوید نه‪.‬‬ ‫«عیبی ندارد‪ .‬همین‌جا بمان‪».‬‬ دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص ‫پچ‌پچ می‌کنند‪ .‬به مدیر دستور می‌دهند دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص در بزند‪ ،‬درحالی‌که آن سه نفر‬ دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص ‫ــ سا ُوی‪ ،‬پلیس و مأمور دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص امنیتی ــ به دیوار کناری چسبیده‌اند‪

دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 22 صفحه

   استاد:  دانشجو:  درس: اصول سپرستی زمستان86 پرورش مهارتهای سرپرستی مدیران در تمامی سطوح سازمانی و در كلیة سازمانها وظیفة بنیادی طراحی و پویا نگهداشتن محیطی را بر عهده دارند كه در آن ، افراد با همكاری همدیگر ، بتوانند مأموریت ها و هدفهای معنی را به اجرا درآورند .

اجرای این مهم ، نیاز به توانایی ها ، مهارتها و دانشهایی دارد .

هدف از تهیه این جزوه تلاش به منظور اشنایی هر چه بیشتر اینجانب با اصول سرپرستی می باشد لذا با راهنمایی استاد ارجمند جناب آقای افشار تلاش گردیده تا با مفهوم رشد و رهبری از دیدگاه اسلام آشنا شده و بر اهمیت جلب همكاری روانها و حركت درآوردن آنها به سوی هدفی مقدس و عالی تأكید گردد .

رشد و رهبری در اسلام هنگامی كه صحبت از جامعه است و اجتماع انسانی ، به دلیل ماهیت موجوی انسان كه مخلوقی است جامعه زی ، مباحثی به میان می آید كه به چگونگی ادارة اجتماع انسانی مربوط می شود .

اسلام دینی است جاودانی و فراگیر و برای همة شئون زندگی مردم ، در مورد رهبری و مسئولیت هایش سرشار از ایات و احادیث است و سیره زندگی پیامبر (ص) و معصومین (ع) نیز خود ،‌نمونه هایی (الگوهایی) در این زمینه خواهند بود .

اسلام همة توجه خود را به رهبران معطوف ننموده ، بلكه فرد فرد مسلمانان را نیز مسئول می داند و با این نگرش وسیع و عمیق ، نه گرفتار اصالت فرد شده ونه اصالت اجتماع ، بلكه به هر دو وجه امعان نظر داشته است ولی مسئولیت رهبران را بیش از شهروندان می داند .

روایتی از پیامبران (ص) نقل شده كه فرمودند : « دو گروه هستند كه هر گاه صالح باشند ، امت نیز صالح خواهد بود و اگر فاسد شوند ، امت فاسد خواهد شد و آن دو گروه علما و امیران جامعه اند .

» از این روایط چنین استنباط می شود كه مسئولیت كسانی كه رهبری فكری مردم را به عهده دارند (علما و دانشمندان ) و نیز افرادی كه مسئولیت های نظام ، اعم از اجرایی و غیر آن را پذیرا شده اند ، بسیار سنگین و در چگونگی ادارة جامعه و حتی روش زندگی مردم تعیین كننده است .

شاید این سوال پیش بیاید كه در اسلام چرا ، هم «افراد» مسئول هستند و هم «گردانندگاه حكومت»؟

در پاسخ باید خلقت انسان را یاد آور شد كه گونه ای است كه «اختیار و اراده» از خصوصیات بارز او و یكی از شاخه های تعیین كنندة تفاوت این مخلوق برتر عالم خلقت و حیوانات خواهد بود .

بنابراین خداوند آفریننده ، با افزایش چنین موجودی هرگز او را عبث نیافریده و او را رها نكرده تا از این خصلت خود ، یعن اختیار اراده ، هر طور كه مایل است استفاده كند .

در مقابل از او مسئولیت خواسته است ، مسئولیت در قبال خود و مسئولیت در قبال جامعه كه در آن زندگی می كند و حتی جامعه جهانی .

در اسلام هیچ كس حق ندارد حتی به خودش ضرر بزند .

مسئولیت تا به این حد است و اینچنین ، اختیار او مهار و در مسیر بهبود ، رشد و تكامل جهت دار شده است .

خداوند برای این صیرورت و این شدن و به سوی تعالی رفتن ، مجموعه دستورهایی را در كتابی جاودانی به نام قرآن بر مردم عرضه نموده و خود می فرماید : «ولیكن افرادی ربانی باشید به واسطه آنكه كتاب خدا را پیوسته آموزش می دهید و به واسطه آنكه پیوسته انس و رجوع دایمی به قرآن دارید .

» (آیه 79 ، سوره آل عمر

👇محصولات مشابه با دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص👇

دانلود اصول سرپرستی 42 ص دانلود اصول سرپرستی 135 ص دانلود پاورپوینت مفاهیم اصول سرپرستی دانلود اصول سرپرستی قاطعیت در مدیریت 43 ص دانلود پاورپوینت اصول سرپرستی 102 اسلاید پروپوزال ارشد رشته روانشناسی بررسی مسایل و مشکلات روانی-اجتماعی نوجوانان تحت سرپرستی بهزیستی در مقایسه با نوجوانان تحت سرپرستی خانواده پروپوزال کارشناسی ارشد رشته روانشناسی بررسی مسایل و مشکلات روانی-اجتماعی نوجوانان تحت سرپرستی بهزیستی در مقایسه با نوجوانان تحت سرپرستی خانواده اصول سرپرستی پاورپوینت اصول سرپرستی

👇محصولات تصادفی👇

نمونه سوال محاسبات فنی دانشگاه آزاد تبریز سازه ها و راه های ارتقای اثر بخشی نیروی كار نظام حسابداری شركت باربری وحیدبار کتاب تکنیک های تخفیف گرفتن کتاب 9 ترفند انتخاب نام کسب و کار اینترنتی دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رضایت شغلی اطلاعات کامل پروفیل های اشتایل در قالب اکسل تحقیق بررسی انرژی صوت معرفی یك تابع مطلوبیت برای دستیابی به كیفیت Six sigma محیط کار فلش پاورپوینت آشنایی با مفاهیم آماری مربوط به سهام روش تحقیق بررسی آسیبهای ورزشی و علل اصلی این آسیبها در دانشجویان مبانی نظری و پیشینه تحقیق سیلاب و عوامل موثر در بروز سیلاب جزوه تایپ شده، رنگی و مصور "ریاضی سوم دبیرستان - رشته انسانی" دانلود تحقیق مدلهای برنامه ریزی آموزش و پرورش 38 ص

👇کلمات کلیدی👇

دانلود اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص;تحقیق اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص;مقاله اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص;اصول سرپرستی روابط عمومی پرورش مهارتهای سرپرستی 22 ص