شیوه های ساخت و تزیین قلمدان | acceptance | 845

محقق گرامی سلام و عرض ادب. دریافت فایل تخصصی شیوه های ساخت و تزیین قلمدان از فروشگاه فایل برتر | این فایل در دسته بندی هنر و گرافیک قرار دارد | امیدوارم این فایل مورد رضایت شما باشدش. موفق و موید باشید. بعضی از سایت ها بدون ارائه توضیحات مناسب از فایل شیوه های ساخت و تزیین قلمدان، آن را به فروش می رسانند. درحالیکه ما توضیحات کامل را برای شما آوردیم که همگی در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند.

‫ ‫ ‫ ‫ شیوه های ساخت و تزیین قلمدان ‬ ‫کند‪« .‬اسلحه داری؟» مأمور امنیتی شیوه های ساخت و تزیین قلمدان می‌گوید نه‪.‬‬ ‫«عیبی ندارد‪ .‬همین‌جا بمان‪».‬‬ شیوه های ساخت و تزیین قلمدان ‫پچ‌پچ می‌کنند‪ .‬به مدیر دستور می‌دهند شیوه های ساخت و تزیین قلمدان در بزند‪ ،‬درحالی‌که آن سه نفر‬ شیوه های ساخت و تزیین قلمدان ‫ــ سا ُوی‪ ،‬پلیس و مأمور شیوه های ساخت و تزیین قلمدان امنیتی ــ به دیوار کناری چسبیده‌اند‪

شیوه های ساخت و تزیین قلمدان

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: شیوه های ساخت و تزیین قلمدان

در مقوله هنرشناسی اولین سوالی كه مطرح می شود این است كه هنر چیست ؟!

البته مسلم است كه نمی توان تعریف مانع و جامعی كه دربرگیرنده تمامیت این واژه باشد ارائه نمود و علت اصلی عدم توانمندی ، همان تنوع و تكثری است كه در سرتاسر این واژه سایه افكنده است. تنوع سلیقه ها و تكثر نظرها و عقاید از سویی و رفع نیازهای مادی و معنوی از سوی دیگر باعث گردید كه هنر در قالبها، گونه ها ، شیوه ها و سبك های بیشماری به منحصه ی ظهور برسد كه هركدام به گونه ای ، دربرگیرنده بخشی از آمالها ، آرزوها و گاهاً خواسته های درونی خالقان و آفرینندگان آن می باشد.

با تكامل اندیشه های اجتماعی ـ زیستی انسان ، هنر نیز به رشد بالنده ای دست یافت كه توانست خود را به تدریج از دیواره غارها بیرون كشد و در فضایی قرار گیرد كه جنبه كاربردی تری را از خود به نمایش می گذاشت .

نیازها باعث ابدا شده بود و ابداعات نیز آراسته به سلیقه ، ذوق ، استعداد و در نهایت هنر بود.

هنری كه روز به روز همگام با تكامل انسان به كمال ذاتی خود نزدیكتر می شد و همسان با این تكامل، تقسیم پذیری آن به شاخه های گوناگون و متفاوت نیز به وقوع پیوست . شاخه هایی كه در عین وحدانیت هنری بودنشان هركدام برای خود دارای سبك و سیاقی مشخص و هدفی معین وسازنده و ارزشی در خور توجه بود. این ارزشهای هنری كه در قالبهای گوناگونی ظهور پیدا كرده بود، زمانی به اوج خود رسید كه زندگی گروهی به زندگی قبیله ای مبدل گشت و سپس قومیت گرایی و ملیت های متعددی پا به عرصه حضور گذاشتند كه هریك از اینها سابقه ی هنری خویش را سند معتبری در جهت عینیت بخشیدن به پیشینه تاریخی خود و سبقت از دیگر ملل، مطرح می كردند.

با بررسی سابقه هنری اقوام و ملل مختلف به وضوح می توان دریافت كه هنر با تمامی كمی ها و كاستی های خود در سرزمینهای دور و نزدیكی چون بین النهرین ، مصر ، هند ، یونان ، رم باستان ، خاور دور، ایران و بسیاری از نقاط دیگر به مرحله ظهور رسیده است و در همین سرزمینها بوده كه از خود آثاری ارزشمند و گرانبها به جای گذاشته است.

قلمدان و هنر قلمدان سازی یكی از همین آثار ارزشمند و ارزنده است كه امروزه دیگر از آن سخنی به میان نمی آید و كمتر كسی پیدا می شود كه به ساخت آن ، رغبتی نشان دهد و این در حالی است كه این هنر زیبا و ظریف سالیانی نه چندان دور از این ، مورد استفاده ی دانش پژوهان و دانش دوستان و اصحاب ذوق و هنر و قلم قرار می گرفته است و در راه تشویق و ترغیب دانش اندوزی و فراگیری علم و ادب رسالت مهم و ارزشمندی را ایفا می كرده است.

فهرست مطالب

پیشـگفتار ب

فصل اول

بخش اول : مقدمه 1

بخش دوم : واژه شناسی 4

بخش سوم : تاریخچه 6

فصل دوم

بخش اول : مواد اولیه ساخت قلمدان 10

بخش دوم : كاغذ و كاغذ گری 13

فصل سوم

ساخت قلمدان 18

بخش اول : شیوه های سنتی ساخت قلمدان 19

بخش دوم : ساخت و سازهای ابتكاری 26

فصل چهارم

تزئینات قلمدان 34

بخش اول : مراحل قبل از نقش آفرینی 36

الف- آماده سازی سطح قلمدان (بوم سازی) 36

ب- رنگ و رنگ سازی 41

بخش دوم : مراحل نقش آفرینی 48

انواع تزئین 50

شیوه های دیگر تزئین 73

بخش سوم : استادان مزین ساز 76

بخش چهارم : مراحل بعد از نقش آفرینی 83

بخش پنجم : بازسازی و تعمیر قلمدان 88

فصل پنجم

تصاویر 93

حسن ختام 101

فهرست منابع

👇محصولات مشابه با شیوه های ساخت و تزیین قلمدان👇

تحقیقی پیرامون هنرهای سنتی ایران،قلمدان پاورپوینت شیوه های مطالعه پرسشنامه شیوه زندگی شیوه های نوین در آموزش عالی پرسشنامه شیوه های فرزند پروری شیوه سخنرانی موثر وفن بیان فساد اداری و شیوه‌های كنترل آن شیوه ها و گرایش های معماری در تهران شیوه تدریس درس دوم علوم ششم ابتدایی

👇محصولات تصادفی👇

گیربکس اتوماتیک مطالعه و بررسی ساختار زمین ساختی و تكتونیكی منطقه البرز مركزی دانلود پاورپوینت روشهای برخورد با کارکنان امتحان نوبت اول ریاضی نهم ابتدایی پرسش مهر خشونت از کجا نشأت گرفته است؟ چگونه عده ای خشونت را می آموزند، دربرابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد؟ راههای جلوگیری از افت درسی دانش آموزان دوم دبیرستان در درس عربی ابجکت (سرویس بهداشتی) در نرم افزار معماری Revit Architecture پاورپوینت توصیه های ایمنی درمدرسه (دوره آموزش نمایندگان طرح) تحقیق بررسی آشنایی مختصر با انواع لوازم خانگی کتاب اشنایی با رشته های مختلف هنری پاورپوینت بررسی سنگ شكن تحقیق و بررسی بودجه و بودجه ریزی عملیاتی پاورپوینت تاثیر فناوری اطلاعات در ایجاد اشتغال پایدار پژوهش روانشناسی ورزش دانلود رفتار مصرف کننده 27 ص.DOC

👇کلمات کلیدی👇

شیوه های ;ساخت;تزیین; قلمدان